Більше резюме і контактна інформація кандидатів

будуть доступні тільки після реєстрації компанії

Зареєструватися
Зареєструватисяuser-pluse

Фото

Альона

 Активно шукаю роботу

Медицинский представитель

Чернігів

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб відкрити контакти пошукача

Вид зайнятості:

Неповна зайнятість

Навички та досягнення:

стресостійкість;посидючість, здатність працювати з великою кількістю інформації, контактність, велика сила волі, прагнення до вдосконалення, висока працездатність, націленість на результат, організованість, працьовитість, скромність, завищене почуття відповідальності, негативне ставлення до хамства

Досвід роботи:

Вожатий
с 07.2015 - по 08.2015 ( 1 місяць)

Дитячий заміський оздоровчий заклад «Лісовичок»  (Харківська область)
Санітарно-профілактичні заклади

1. Планує та проводить виховну роботу в загоні /групі / оздоровчого табору, забезпечує дотримання дітьми режиму дня, правил поведінки й моралі, техніки безпеки.

2. З урахуванням індивідуальних особливостей та інтересів дітей застосовує різноманітні форми й методи організації їхнього дозвілля, виховання особистості, розвитку творчих здібностей і нахилів.

3. Проводить роботу щодо залучення дітей до самообслуговування, суспільно-корисної праці, колективної творчої діяльності, участі у гуртках, об'єднаннях, сприяє розвитку дитячого самоуправління.

4. Спільно з медичними працівниками організовує дотримання дітьми правил санітарії та особистої гігієни, контролює стан їхнього здоров’я, сприяє фізичному загартуванню.

5. Вживає заходів щодо попередження негативних проявів у дитячому колективі, проводить роботу з профілактики девіантної поведінки, шкідливих звичок, пропагує здоровий спосіб життя.

6. Бере участь у роботі педагогічної та методичної рад табору.

7. Відповідає за повну безпеку життя і здоров’я дітей, створення належного морально-психологічного клімату в загоні (групі), чітке виконання дітьми режиму дня, планів виховної, культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи табору, суворе дотримання ними правил поведінки, техніки безпеки та протипожежного захисту.

8. Безпосередньо підпорядковується заступнику директора оздоровчого забору з виховної роботи (старшим – вихователю, вожатому). Працює у тісному контакті з психологом, методистом, інструктором з фізичної культури і спорту, керівниками гуртків, культорганізатором, медичним персоналом.

9. Повинен мати вищу або середню спеціальну педагогічну освіту та стаж роботи за фахом не менш як два роки, пройти навчання на короткотермінових курсах або семінарах з питань специфіки роботи з дітьми в умовах оздоровчого табору.

Освіта:

УМСА  (Полтава )

Рік закінчення  2018

стоиатологія

Володіння мовами:

Польська - базовий

Схожі резюме

Заведующий аптекой - Григорий Станиславович , Чернігів, 53 роки

Провізор / Фармацевт, медичний представник - Людмила Володимиривна , Чернігів, 42 роки

Провізор - Сергій Юрійович , Чернігів, 43 роки

Завідувач аптеки - Сергій Юрійович , Чернігів, 43 роки

Провизор / Фармацевт - Лилия Владимировна , Чернігів, 37 років