Больше резюме и контактная информация кандидатов

будут доступны только после регистрации компании

Зарегистрироваться
Зарегистрироватьсяuser-pluse

Фото

Альона

 Активно шукаю роботу

Ассистент стоматолога

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб відкрити контакти пошукача

Навички та досягнення:

стресостійкість;посидючість, здатність працювати з великою кількістю інформації, контактність, велика сила волі, прагнення до вдосконалення, висока працездатність, націленість на результат, організованість, працьовитість, скромність, завищене почуття відповідальності, негативне ставлення до хамства

Досвід роботи:

Вожата
с 07.2015 - по 08.2015 ( 1 місяць)

Дитячий заміський оздоровчий заклад «Лісовичок»  (Сахновщина, Харківська обл.)
Санітарно-профілактичні заклади

1. Планує та проводить виховну роботу в загоні /групі / оздоровчого табору, забезпечує дотримання дітьми режиму дня, правил поведінки й моралі, техніки безпеки.

2. З урахуванням індивідуальних особливостей та інтересів дітей застосовує різноманітні форми й методи організації їхнього дозвілля, виховання особистості, розвитку творчих здібностей і нахилів.

3. Проводить роботу щодо залучення дітей до самообслуговування, суспільно-корисної праці, колективної творчої діяльності, участі у гуртках, об'єднаннях, сприяє розвитку дитячого самоуправління.

4. Спільно з медичними працівниками організовує дотримання дітьми правил санітарії та особистої гігієни, контролює стан їхнього здоров’я, сприяє фізичному загартуванню.

5. Вживає заходів щодо попередження негативних проявів у дитячому колективі, проводить роботу з профілактики девіантної поведінки, шкідливих звичок, пропагує здоровий спосіб життя.

6. Бере участь у роботі педагогічної та методичної рад табору.

7. Відповідає за повну безпеку життя і здоров’я дітей, створення належного морально-психологічного клімату в загоні (групі), чітке виконання дітьми режиму дня, планів виховної, культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи табору, суворе дотримання ними правил поведінки, техніки безпеки та протипожежного захисту.

8. Безпосередньо підпорядковується заступнику директора оздоровчого забору з виховної роботи (старшим – вихователю, вожатому). Працює у тісному контакті з психологом, методистом, інструктором з фізичної культури і спорту, керівниками гуртків, культорганізатором, медичним персоналом.

9. Повинен мати вищу або середню спеціальну педагогічну освіту та стаж роботи за фахом не менш як два роки, пройти навчання на короткотермінових курсах або семінарах з питань специфіки роботи з дітьми в умовах оздоровчого табору.

Освіта:

УМСА  (Полтава )

Рік закінчення  2018

стоиатологія

факультет стоматологія

Похожие резюме

Фармацевт - Валентина 50 лет

Менеджер - ram naresh - 61 год

Организация и управление - Эмилия Магомедовна 35 лет

Менеджерипо роботі з ключовими клієнтами - Володимир 54 года

Регіональний менеджер - Ольга Ігорівна 46 лет