Больше резюме и контактная информация кандидатов

будут доступны только после регистрации компании

Зарегистрироваться
Зарегистрироватьсяuser-pluse

Фото

Роман

 Активно шукаю роботу

Менеджер

Київ від 20 000 грн

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб відкрити контакти пошукача

Вид зайнятості:

Не має значення

Навички та досягнення:

Приймав участь у розробці нормативних актів, що регулюють сферу контролю якості лікарських засобів та медичних виробів, нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів, що здійснюють контроль за обігом лікарських засобів, Положення про орган державного контролю якості лікарських засобів та медичної продукції, нормативних актів, що регулюють ціни на лікарські засоби та медичні вироби та багато інших.

ЦІЛІ: Працювати з задоволенням. Постійно розвиватись, рухаючись вперед. Об’єднуватись однією метою, ґрунтуючись на командному дусі та єдності, отримувати якісний результат. 

Досвід роботи:

Керівник
с 09.2010 - по 04.2019 (8 років 7 місяців)

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві  (Київ)
Органи управління охороною здоров'я

Обов’язки на останньому місці роботи

 

Здійснював в установленому порядку добір кадрів. Організовував планово-фінансову роботу. Організація ефективної та якісної роботи персоналу органу та процесів, які в ньому відбуваються. Розробка, впровадження та забезпечення функціонування в органі системи управління якістю. Безпосередня реалізація повноважень органу. Представлення інтересів органу в ЗМІ, органах державної влади, підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності. Прийом громадян (в т.ч. розгляд скарг, заяв, пропозицій). Надання консультацій суб’єктам господарської діяльності та громадянам з питань, що віднесені до компетенції органу. Участь у семінарах в якості доповідача по темам віднесеним до компетенції органу.

 

Основні завдання на останньому місці роботи

державний контроль за ввезенням на митну територію України лікарських засобів згідно Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, затвердженого постановою КМУ від 14.09.2005 р. № 902;

державний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо забезпечення якості та безпеки лікарських засобів і медичних виробів на всіх етапах обігу, у тому числі правил здійснення належних практик (виробничої, дистриб’юторської, зберігання, аптечної);

контроль за дотриманням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Освіта:

Національний фармацевтичний університет  (Харків )

Рік закінчення  2011

якість‚ стандартизація та сертифікація (магістр з управління якістю)

Юридична академія МВС України  (Дніпро )

Рік закінчення  2002

правознавство, юрист

Володіння мовами:

Українська - вільно
Можу проходити співбесіду на цій мові

Російська - вільно
Можу проходити співбесіду на цій мові

Особисті якості

Комунікабельність. Відповідальне ставлення до виконання поставлених завдань та якісне їх виконання. Детальне вивчення процесів в яких задіяний та постійне їх вдосконалення. Бажання працювати та з задоволенням віддаватись справі. Я спрямований на досягнення найкращих результатів.

Похожие резюме

Специалист по качеству - Александра , Киев

Менеджер (маркетинг, бизнес-девелопмент, бизнес-юнит, филд-форс) - Assistant , Киев

HEAD OF LOGISTICS - Vladimir , Киев, 58 лет

Организация и управление здравоохранением врач - Екатерина , Днепр, Запорожье, Киев, 31 год

Рассмотрю все предложения - Владимир , Киев, 42 года